Logotyp av Fastighetsbyrån Höga Kusten
Logotyp av Fastighetsbyrån Höga Kusten

Mällbyvägen 63

Centralt Kramfors, Kramfors kommun

Visa på karta

575 000 kr

800 000 kr-28 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    160 m²
    Tomtarea
    989 m²
    Energiklass
    C
    Driftkostnad
    43 772 kr/år

Biarea
30 m²
Byggår
1965
Balkong
Uteplats
Högt och fint läge på Mällbyvägen, familjevilla i ett lugnt område med närhet till naturen. En tilltalande planlösning, med fina sällskapsytor och bra sovrum. Bergvärme, 3- glas fönster och ett tak från 2012. Balkong på husets baksida och altan på framsidan. Suterrängplan med två rum samt bra förvaringsmöjligheter. Fristående garage på tomten. Välkommen till visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling