Logotyp av Fastighetsbyrån Bålsta
Logotyp av Fastighetsbyrån Bålsta

Snäppvägen 56

Bålsta - Västerängen, Håbo kommun

Visa på karta

3 000 000 kr

3 195 000 kr-6 %

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    113 m²
    Tomtarea
    351 m²
    Energiklass
    F
    Driftkostnad
    49 011 kr/år

Byggår
1970
Uteplats
Välkomna till ett trevligt enplanshus med hörnläge på central adress i Bålsta. Stenlagd altan på baksidan med trevlig trädgårdstomt. Förråd uppfört år 2010. Taket renoverades år 2010 och fönsterbyte har skett mellan år 2005-2010. I övrigt genomgående äldre standard som underhållits löpande genom åren. Barnvänligt område med lekplatser och närhet till flera förskolor och skolor. Bra med parkeringsmöjligheter och garage i länga.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling