Logotyp av LF Fastighetsförmedling Uppvidinge
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Uppvidinge

Pilgatan 21

Åseda, Uppvidinge kommun

Visa på karta

765 000 kr

820 000 kr-7 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    101 m²
    Tomtarea
    931 m²
    Energiklass
    G
    Driftkostnad
    43 000 kr/år

Biarea
40 m²
Byggår
1972
1-plansvilla med perfekt, centralt läge i Åseda, ett stenkast från samhällsservice. Villan har en boarea på 101 kvm och en biarea på 40 kvm. 4 rum varav 3 sovrum. Ljust, härligt vardagsrum med parkettgolv. Överbyggd altan. Vattenburet värmesystem. Garage med smörjgrop. Friggebod. Fiber finns i gatan. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling