Logotyp av Fastighetsbyrån Söderhamn
Logotyp av Fastighetsbyrån Söderhamn

Lynäs 285

Söderhamns kommun

Visa på karta

1 395 000 kr

1 750 000 kr-20 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    69 m²
    Tomtarea
    1 890 m²
    Driftkostnad
    10 152 kr/år

Byggår
1984
Plus
Välkommen till Lynäs 285! Detta boende är idylliskt belägen i Lynäs, en av de mest eftertraktade destinationerna i Bergvik. Detta är det perfekta valet för dig som söker en avkopplande och inspirerande semesterupplevelse nära naturen eller ett bekvämt boende. Oavsett om du vill utforska omgivningarna eller bara koppla av och njuta av lugnet, kommer detta charmiga boende att överträffa dina förväntningar och skapa minnen för livet. Välkommen till ditt nya favoritställe att komma tillbaka till år efter år!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling