1/37

550 000 kr
700 000 kr-21 %
Om bostaden
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Äganderätt
Antal rum
3 rum
Boarea
92 m²
Tomtarea
1 837 m²
Energiklass
F
Driftkostnad
33 609 kr/år
Biarea
55 m²
Byggår
1948
Premium
Välkommen till Myra 43 och till denna mycket charmiga 1,5-plans villa om 92 kvm fördelat på tre rum och kök med möjlighet till fyra! Villan har bra belägenhet endast 5 kvm söder om Råda. Här bor ni i ett välplanerat hem som utlovar ett funktionellt kök, fint vardagsrum samt två trivsamma sovrum. Renoverat badrum, har renoverats år 2017, uppdaterad elpanna samt luftvärmepump finns installerad. Taket har även bytts 2001. Lättskött trädgårdstomt.
Hjärtligt välkomna på framtida visningar till detta boende!