Logotyp av Fastighetsbyrån Haparanda
Logotyp av Fastighetsbyrån Haparanda

Tingshusgatan 4B

Centrum, Haparanda kommun

Visa på karta

590 000 kr

645 000 kr-9 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    108 m²
    Tomtarea
    1 093 m²
    Driftkostnad
    36 155 kr/år

Biarea
50 m²
Byggår
1977
Uteplats
Välkommen till detta bekväma enplanshus i centrala Haparanda! Här finner ni tre rum, varav två sovrum, perfekt för den mindre familjen eller för den som söker en bekväm bostad med allt på ett plan. Bostaden ligger på en friköpt tomt om 1093 kvm, vilket ger möjlighet till olika utomhusaktiviteter och kanske en framtida trädgård för er med gröna fingrar.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling