Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

Kastanjevägen 33

Tullinge, Botkyrka kommun

Visa på karta

7 750 000 kr

8 500 000 kr-9 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    10 rum
    Boarea
    216 m²
    Tomtarea
    1 012 m²
    Energiklass
    C
    Driftkostnad
    42 000 kr/år

Biarea
6,5 m²
Byggår
2011
Rymlig villa om hela 222,5 kvm, garage om 40 kvm samt en lägenhet om 40 kvm för exempelvis uthyrning. Huset är högt beläget med utsikt över grannskapet. Villan erbjuder totalt 10 rum och kök, tvättstuga och tre badrum. Bra driftsekonomi med vattenburen golvvärme från bergvärmepump samt braskamin. Fullt utrustad lägenhet om ca 40 kvm. Möjlig intäkt på uthyrnings lägenheten är beräknad till ca 120 000kr/år Huset har även flertalet parkeringsytor varav en med laddstation. Kontakta fastighetsmäklaren för visning och mer information.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling