Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Strängnäs/Mariefred
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Strängnäs/Mariefred

Navarstorp 1:4

Strängnäs, Strängnäs kommun

Visa på karta

695 000 kr

850 000 kr-18 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    5 053 m²
Drömmer du om att bygga hus lantligt men samtidigt kunna ta dig smidigt in till centrala Strängnäs? Nu finns en fantastisk möjlighet att förvärva en vacker tomt på hela 5053 kvm, belägen i en lantlig idyll. Ta chansen att förverkliga dina hus eller fritidhusdrömmar på stor och fint avstyckad tomt . Här bor du lugnt och ostört i en grönskande miljö nära till skog och natur. Men ändå inte alltför långt till närmaste granne. Området ligger utanför detaljplan, sedvanligt bygglov måste sökas vid uppförande av byggnad. Ett unikt läge att bygga ert drömhus! Tomten är inte bunden till någon husleverantör. Anmäl ert intresse redan i dag och kontakta gärna mig för mer information, fastighetsmäklare Annalena Stening 0700919224
Läs mer hos mäklaren

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling