Logotyp av Fastighetsbyrån Uddevalla
Logotyp av Fastighetsbyrån Uddevalla

Stenshult 170

STENSHULT, Uddevalla kommun

Visa på karta

175 000 kr

350 000 kr-50 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    1 296 m²
    Driftkostnad
    1 000 kr/år
Vad sägs om att bygga ditt drömhem på en plats som bara ligger 10 minuter från allt vad Uddevalla centrum har att erbjuda? Denna obebyggda fastighet ligger på en lugn och naturskön tomt, och erbjuder all den plats du behöver för att skapa det perfekta forever home. Tänk dig att vakna upp till fågelkvitter varje morgon.Ta chansen att förvandla dina drömmar till verklighet och boka en visning med oss idag!"
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling