Logotyp av Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Logotyp av Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB

Norra Haraholmen

Norra Haraholmen, Piteå kommun

Visa på karta

385 000 kr

599 000 kr-36 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    1 525 m²
Drömmer du om ett nytt, bekymmersfritt boende i en vacker, lantlig miljö med havsutsikt? Då har du hittat rätt! Nu finns möjlighet till lättbebyggda tomter på idylliska Norra Haraholmen, här finns vacker utsikt mot havet och skärgården samt djupa skogar med härligt friluftsliv men ändå med närhet till Piteå C. Tomten passar utmärkt både för dig som vill bygga ett fritidshus nära naturen och havet – och för dig som vill bygga en permanentbostad i lugn och trivsam miljö med god livskvalitet året runt. Tomterna är byggklara. Tomterna är avstyckade och klara samt att det finns beviljad detaljplan från Piteå kommun. Detaljplanen finner ni under "filer/länkar" på vår hemsida. Vatten, avlopp, väg och el är dragit fram till tomterna, anslutningsavgift kan tillkomma. Missa inte denna möjlighet, kontakta ansvarig mäklare eller koordinator för mer information.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling