Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje

Fasternavägen 382B

Gottröra, Norrtälje kommun

Visa på karta

980 000 kr

1 045 000 kr-6 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    1 334 m²
Litet trevligt och lantligt område under uppbyggnation. Plan lättbebyggd tomt med områdets gemensamt vatten- och avloppsanslutning vid tomtgränsen. Fin anlagd väg finns redan och tomten gränsar till den. Området sköter tillsammans om vägen och VA. Välkomna att titta på egen hand!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling