Logotyp av Fastighetsbyrån Öland
Logotyp av Fastighetsbyrån Öland

Dörby / Bläsinge

Bläsinge / Öland, Mörbylånga kommun

Visa på karta

500 000 kr

575 000 kr-13 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    3 270 m²
Nu finns bara en tomt kvar i natursköna Dörby/Bläsinge! Avstyckat och klart med positivt förhandsbesked om byggnation.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling