Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Arboga

Doppingvägen 3

Björkudden, Arboga kommun

Visa på karta

325 000 kr

395 000 kr-18 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    1 571 m²
Nu finns chansen att förvärva denna tomt i attraktiva Björkudden. I området finns såväl fritidshus som åretruntboende. I området finns kommunalt V/A som förvaltas av Björkuddens samfällighetsförening. Fiber finns i området. Här är det bara att börja skapa sin egen dröm. En kort promenad till båthamn och badplats vid Hjälmaren där du enkelt tar dig ut för vackra utflyktsmål som bland annat Vinöns värdshus eller Katrinelund Gästgiveri och Sjökrog. Från Doppingvägen tar det ca 20 minuter till Arbogas centrum med affärer, restauranger och resecentrum och det tar ca 30 minuter till Örebro. Varmt välkommen att kontakta ansvarig mäklare för frågor samt intresseanmälan!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling