Logotyp av Bjurfors Linköping
Logotyp av Bjurfors Linköping

Gammalstorp 4:5

Björkeberg, Linköpings kommun

Visa på karta

800 000 kr

4 995 000 kr-84 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    1 082 m²
Plus
Nu finns möjligheten att förvärva tomt med idyllisk utsikt över vackert landskap med öppna fält i Björkeberg. Fastigheten Gammalstorp 4:5 består av tomt om 1 082 kvm som är förberett för Vatten och avlopp samt servitut för väg och del i gemensamhetsanläggning för väg. Vidare finns förhandsbesked för byggnation av hus. Observera att tomtgränsen inte går i linje med gränsen för det klippta gräset. Tomten är bredare och gränsen går vid det rödmarkerade strecket i bild 6. Pris: 800 000 kr Varmt välkommen att kontakta ansvarig mäklare för mer information.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling