Logotyp av Residence Christie’s International Real Estate
Logotyp av Residence Christie’s International Real Estate

Näktergalsvägen 15A

Älvnäs, Ekerö kommun

Visa på karta

7 950 000 kr

9 950 000 kr-20 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    1 925 m²
Generös tomt om 1925 kvm belägen invid Mälarens strand. Byggrätt om 200 kvm byggnadsyta. På ett av Ekerös mest attraktiva läge vid Mälaren ligger denna tomt med en tillåten byggnadsyta om 200 kvm samt garage/uthus. Plan tomt om 1925 kvm som gränsar mot Mälaren med den gamla strandlinjen som gräns. Ogenerad tomt med allmänningen som granne på östra sidan.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling