Borttagen den 13 maj 2026

Centralvägen 47D har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Centralvägen 47D

Hölö, Södertälje kommun

2 390 000 kr

Bostadstyp
Parhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
6 rum
Boarea
120 m²
Biarea
8,5 m²

Avgift
4 990 kr/mån
Driftkostnad
19 824 kr/år
Pris/m²
19 917 kr/m²

Kontakta mäklaren

Ida CavilinSvensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Ida Cavilin

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad