Logotyp av HusmanHagberg Kungälv
Logotyp av HusmanHagberg Kungälv

Nordtagsgatan 23

Ytterby Centrum, Kungälvs kommun

Visa på karta

3 590 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    109 m²
    Avgift
    7 297 kr/mån
    Driftkostnad
    23 910 kr/år

Byggår
2021
Förening
BRF Växa
Energiklass
C
Pris/m²
32 936 kr/m²
Premium
Uteplats
Här finner ni en perfekt planlösning med stora sällskapsytor och uteplatser på entréplan och en privatare övervåning. Nyskickskänslan är verkligen påtaglig med ljusa stilrena färg och materialval, helkaklade fina badrum, fina förvaringsmöjligheter, separat tvättstuga, öppen planlösning, gott om naturligt ljusinsläpp mm. Radhuset med sitt underbara solläge ligger i mycket omtyckta och populära Nordtag med närhet till förskolor, skolor och med gång/promenadavstånd till Ytterby centrum med utbudet av service och kommunikationer.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Växa

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling