1/47

7 495 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Parhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5 rum
Boarea
140 m²
Avgift
1 855 kr/mån
Byggår
2009
Förening
BRF Överby i Vaxholm
Energiklass
D
Pris/m²
53 536 kr/m²
Antal besök
116
Premium
Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig till visning.