Logotyp av Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Logotyp av Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

Helgdagsvägen 7B

Vagnhärad, Trosa kommun

Visa på karta

2 595 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Parhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    121,2 m²
    Avgift
    6 487 kr/mån
    Driftkostnad
    40 909 kr/år

Byggår
2017
Förening
BRF Väsby Ängar
Energiklass
C
Pris/m²
21 411 kr/m²
Plus
Uteplats
Nu ges tillfälle att förvärva detta fina parhus i två plan på Helgdagsvägen 7B. Bostadsrättens 121 kvm är uppdelad med de social ytorna på nedre plan och sovrummen på det övre. Exteriört har ni en plan och fin trädgårdstomt där ni kan njuta av solen från morgon till kväll. Trädgården är en mix av stort trädäck och gräsmatta som likt en infinity pool flyter samman med den angränsande åkermarken. Här bor ni i ett lugnt och barnvänligt område med åkrar och storslagna vyer som närmsta granne, samtidigt som Vagnhärads centrum och dess utbud av förskolor, skolor, butiker och kommunikationer bara är några få minuters promenad bort. Digital visning finns under dokument och länkar!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Väsby Ängar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling