Logotyp av Mäklarhuset Norrköping
Logotyp av Mäklarhuset Norrköping

Stensötavägen 45e

Svärtinge, Norrköpings kommun

Visa på karta

2 895 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    116 m²
    Avgift
    6 313 kr/mån
    Driftkostnad
    50 460 kr/år

Byggår
2022
Förening
Riksbyggen BRF Glanstigen
Energiklass
C
Pris/m²
24 957 kr/m²
Varmt välkommen till detta fräscha radhus med hörnläge i ett fridfullt område. Här möts ni av en entréplan som erbjuder öppna inbjudande ytor med kök och vardagsrum samt en tvättstuga/duschrum. På det övre våningsplanet finner ni 3 sovrum och ett allrum som enkelt går att bygga om till ett 4e sovrum, samt ett badrum. Parkering, varmförråd och carport finner ni på bostadens framsida. Utöver detta erbjuds en luftig uteplats på bostadens baksida, även en plan och lättskött hörntomt med goda ytor och ett spabad för extra mys och lyx. Tillval som har gjorts är speglar i sovrummet, golvvärme på övervåningen samt handdukstork i duschrummet på entréplan. Här är det bara att flytta in och stortrivas! Här bor ni i ett lugnt område med direkt närhet till bland annat nybyggd skola (F-6), matbutik och idrottsanläggning. Välkommen att kontakta ansvarig mäklare för mer information!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Glanstigen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling