Logotyp av LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby

Galoppgatan 23

Smedby, Upplands Väsby kommun

Visa på karta

1 995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    109 m²
    Avgift
    10 019 kr/mån
    Driftkostnad
    10 800 kr/år

Förening
BRF SmedbyIII
Pris/m²
18 303 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Bokade visningar för att lättast passa in för hyresgästen! Välkommen till detta fantastiska radhus på Galoppgatan i det barnvänliga Smedby, Upplands Väsby! Med sina 109 kvadratmeter erbjuder bostaden en perfekt kombination av stil och funktionalitet i två plan. Här finner du fem rum som bjuder på ett ljust och luftigt hem där varje kvadratmeter är välplanerad för att skapa en harmonisk atmosfär. Upplev radhuskänsla med egen terrass och trädgård, idealiskt för både avkoppling och lek. Den generösa balkongen blir en naturlig plats för morgonkaffet eller kvällens stjärnskådning. För den bilburne finns bekvämt tillgång till parkering, vilket gör vardagen smidig. Läget är optimalt med närhet till kommunikationer, vilket gör pendlingen enkel och bekväm. Området är perfekt för familjer, med närhet till skolor, lekplatser och grönområden som erbjuder både trygghet och livskvalitet. Här kan du njuta av en bostad som inte bara är ett hem utan en plats där minnen skapas och livet blomstrar. Missa inte chansen att göra detta radhus till ditt nya drömboende! Kontakta oss idag för mer information och visning. Välkommen hem!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF SmedbyIII

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling