Logotyp av SkandiaMäklarna Norrköping
Logotyp av SkandiaMäklarna Norrköping

Anna Särströms gata 5A

Sandtorp, Norrköpings kommun

Visa på karta

3 095 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Par-/kedje-/radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    115 m²
    Avgift
    6 595 kr/mån
    Driftkostnad
    40 044 kr/år

Byggår
2019
Förening
BRF Dansbandet 2
Energiklass
B
Pris/m²
26 913 kr/m²
Premium
Uteplats
Varmt välkommen till Anna Särströms gata 5A och detta tilltalande bostadsrättsradhus - ett hem med nystandard och optimalt hörnläge där du kan njuta av både grönska och uteplatser i söder och norr. Den generösa altanen och den lättskötta trädgården blir en naturlig samlingsplats under sommarhalvåret. Tack vare att huset stod klart 2020 och de kvalitativa materialvalen känns allting fortfarande fräscht och modernt. Härligt ljusinsläpp tack vare hörnläget. Entréplanet bjuder på ett stilrent HTH-kök, ett rymligt duschrum/tvättstuga och i öppen planlösning mot köket ligger vardagsrummet med utgång till altanen. Övre plan rymmer i dagsläget allrum, klädkammare, badrum och tre bra sovrum. Här bor man i trevliga Brf Dansbandet 2 med en god gemenskap, välskött förvaltning, gemensam sopstation och förråd med verktyg & redskap. Sandtorp är ett familjevänligt område beläget bara tio minuter från centrala Norrköping. I närområdet finns både skola, förskola, matbutiker och all den närservice man kan behöva. Närhet till både spårvagn och buss, som tar dig in till city på 10 minuter. På kort gångavstånd ligger mysiga Kavaljersparken. Välkommen hem!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Dansbandet 2

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling