Logotyp av Karlsson & Uddare AB
Logotyp av Karlsson & Uddare AB

Berguddsvägen 11

Saltsjöbaden, Nacka kommun

Visa på karta

5 750 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    121,3 m²
    Avgift
    8 611 kr/mån
    Driftkostnad
    18 000 kr/år

Förening
BRF Bergudden Övre
Energiklass
D
Pris/m²
47 403 kr/m²
Premium
Fin etagelägenhet på trevliga Bergudden! Här finns ljusa sällskapsytor, tre rymliga sovrum, två badrum och härlig bastu, allt på två plan. Gott om förvaringsutrymme! Grönskande uteplats och solig balkong med vidsträckt utsikt. Välskött bostadsrättsförening nära havet med förskola, skola, Saltsjöbanan och vackra Skogsö på promenadavstånd!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Bergudden Övre

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling