Logotyp av Fastighetsbyrån Kungsbacka
Logotyp av Fastighetsbyrån Kungsbacka

Vassmustavägen 4D

Onsala, Kungsbacka kommun

Visa på karta

3 895 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Parhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    115 m²
    Avgift
    6 380 kr/mån
    Driftkostnad
    30 698 kr/år

Byggår
1993
Förening
BRF Västra Valö
Energiklass
E
Pris/m²
33 870 kr/m²
Uteplats
Välkomna till Vassmustavägen 4D och denna villaidyll med naturen inpå knuten! Trivsamt parhus med genomtänkt planlösning som erbjuder 4 st sovrum, 2 st badrum och en tvättstuga med grovingång. Njut av två soliga altaner, jacuzzi och en generös trädgård. Parkering och förråd intill huset. Här bor ni i ett lugnt och barnvänligt område på en återvändsgata med närhet till skola, dagis, kommunikationer och idrottsplats. Varmt välkommen med er intresseanmälan!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Västra Valö

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling