Logotyp av Fastighetsbyrån Örebro
Logotyp av Fastighetsbyrån Örebro

Sixtens väg 8D

Lillån, Örebro kommun

Visa på karta

2 795 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    109 m²
    Avgift
    6 797 kr/mån
    Driftkostnad
    22 824 kr/år

Byggår
2018
Förening
BRF Lillåhöjd
Energiklass
C
Pris/m²
25 642 kr/m²
Premium
Uteplats
Nu finns chansen att förvärva ett modernt bostadsrättsradhus med mycket fint skyddat hörnläge ! Välkommen att kontakta mäklaren privat visning 070-3495908. Längst in i området och en högt belägen uteplats i bästa västerläge. Entréplan med kök i vinkel, delvis öppen planlösning mot matplats och vardagsrummet. Vidare erbjuds tvättstuga och duschrum. På övervåningen finns tre sovrum, klädkammare samt allrum och badrum. Stensatt framsida med förråd och egen parkeringsplats. Ett mycket fint radhus med alla bekvämligheter, välkomna!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Lillåhöjd

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling