Logotyp av HusmanHagberg Helsingborg
Logotyp av HusmanHagberg Helsingborg

Sadelvägen 2

Laröd, Helsingborgs kommun

Visa på karta

4 395 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    129 m²
    Avgift
    7 973 kr/mån

Förening
BRF Höskrindan 5, Laröd
Energiklass
E
Pris/m²
34 070 kr/m²
Uteplats
Inom kort kommer vi kunna presentera denna underbara bostad. På entreplan finner vi den trevliga hallen, tvättstuga direkt till höger och sovrum med goda förvaringsutrymmen till vänster. Vardagsrummet erbjuder god takhöjd och bra plats för soffgrupp/tv- hörna. I anslutning till vardagsrummet ligger köket, här finns det plats för ett matbord för 6-8 personer. Från köket når man det inglasade uterummet samt det otroliga trädäcket. En trappa upp har vi tre tilltagna sovrum, walk-in closet och ett rymligt badrum. För mer information, kontakta ansvariga mäklaren Linus Månsson.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Höskrindan 5, Laröd

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling