Logotyp av Bonava Sverige AB
Logotyp av Bonava Sverige AB

Regementsvägen

Kronandalen, Luleå kommun

Visa på karta

3 995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    122 m²
    Avgift
    6 209 kr/mån

Pris/m²
32 746 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Hitta hem till ett välplanerat Svanenmärkt radhus med tomt i sydöst Bostadsnummer: A103