Logotyp av Fastighetsbyrån Södertälje
Logotyp av Fastighetsbyrån Södertälje

Amandas väg 33

Järna, Södertälje kommun

Visa på karta

3 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    117 m²
    Avgift
    5 735 kr/mån
    Driftkostnad
    22 172 kr/år

Byggår
2022
Förening
BRF Boklok Golfbanan
Energiklass
B
Pris/m²
29 017 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till detta trivsamma radhus om 117 kvm, fördelat i två plan, med en härlig altan på baksidan som bjuder in till avkoppling och sociala stunder. Bostaden erbjuder ljusa sällskapsytor, flexibel planlösning och gott om plats för hela familjen. Beläget i lugnt och omtyckt område med närhet till service, skolor och kommunikationer.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Boklok Golfbanan

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling