Borttagen den 12 maj 2026

Berghamnsvägen 61A har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Berghamnsvägen 61A

Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun

5 795 000 kr

Bostadstyp
Parhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5 rum
Boarea
133 m²
Byggår
2017

Avgift
8 534 kr/mån
Driftkostnad
31 200 kr/år
Pris/m²
43 571 kr/m²

Kontakta mäklaren

Jimmy ArmassonFastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Jimmy Armasson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad