Logotyp av BOSTHLM Årsta
Logotyp av BOSTHLM Årsta

Milavägen 21

Haninge, Haninge kommun

Visa på karta

4 495 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Par-/kedje-/radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    112,4 m²
    Avgift
    6 696 kr/mån
    Driftkostnad
    24 000 kr/år

Byggår
2015
Förening
BRF Kolartorp 3
Energiklass
D
Pris/m²
39 991 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till fina Milavägen 21, ett BRF-radhus med fyra sovrum, två badrum med hög standard, kamin, öppen planlösning, carport, inglasad altan och uteplatser på fram och baksida. Nära till naturen, skolor, förskolor, kommunikationer och centrum. * Kamin * Inglasat uterum * Naturen som granne * Nära skolor, förskolor, två centrum och kommunikationer.
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av BOSTHLM Årsta

Räkna på ditt nya boende

BRF Kolartorp 3

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling