Logotyp av Svenska Mäklarhuset Ale & Lilla Edet
Logotyp av Svenska Mäklarhuset Ale & Lilla Edet

Biodlarvägen 22

Göta, Lilla Edets kommun

Visa på karta

1 900 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Parhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    117 m²
    Avgift
    5 954 kr/mån
    Driftkostnad
    39 336 kr/år

Byggår
2019
Förening
BRF BoKlok Biodlaren
Energiklass
B
Pris/m²
16 239 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till ett modernt och stilrent parhus på Biodlarvägen i omtyckta Göta - ett hem som kombinerar smart planlösning med generösa ytor både inne och ute. Här erbjuds en välplanerad 5:a omgiven av en av områdets största tomter - perfekt för dig som värdesätter utrymme, lekvänliga ytor eller kanske drömmer om odling och trädgårdsliv. Den generösa altanen blir en naturlig samlingsplats under årets varmare månader, med gott om plats för både loungegrupp, matbord och grill - en idealisk miljö för såväl avkoppling som sociala tillställningar. Bostaden är uppförd 2019 och präglas av modern design, genomtänkta materialval och ett härligt ljusinsläpp. Planlösningen erbjuder fem rum med flexibla möjligheter för familjeliv, hemmakontor eller gästrum. Här får du ett bekvämt och lättskött boende med alla fördelar av nyproduktion. Beläget i föreningen Biodlaren bor du i ett lugnt och familjevänligt område med närhet till natur, badsjö, skola F-6 och goda kommunikationer - ett perfekt läge för både stora och små. Ett hem att trivas i från första stund!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF BoKlok Biodlaren

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling