Logotyp av LF Fastighetsförmedling Enköping
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Enköping

Björkvallen 62

Gamla Bålsta, Håbo kommun

Visa på karta

3 195 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    117 m²
    Avgift
    6 470 kr/mån
    Driftkostnad
    18 000 kr/år

Byggår
2021
Förening
BRF BoKlok Hörnan
Energiklass
B
Pris/m²
27 308 kr/m²
Premium
Uteplats
Här möts man i ett radhus i brf-format som erbjuder allt och lite till. Med ett rymligt kök och fina ljusa rum präglas här design och stil. Och med en magisk uteplats som borgar för mysiga grillkvällar får den här bostaden inte missas. Välkommen in i en rymlig entré med golvvärme, och gott om förvaring för sportbag eller barnvagn. Med ett rikt ljusinsläpp känns köket hemtrevligt men samtidigt modernt och minimalistiskt. Köket har släta ljusa luckor och är fullt utrustat med spis, ugn, stor kyl och frys. Ett gammaldags skafferi med burkar och flaskor på rad, är ofta en dröm för många. Badrummet imponerar med sin fint mönstrade klinker och vackra duschväggar. En ribbvägg i vardagsrummet skapar fin inramning som sedan förlängs av en terrass med kvällssol om sommaren och en utsikt att fästa blicken på. Bostaden bjuder på hela fem sovrum, alla i fina milda färger. Fyra sovrum ligger på ovanvåning tillsammans med vackert vitt kaklat badrum med stilfullt badkar. Här finns ett tryggt centralt hem för hela familjen där barnen kan cykla tryggt till varandra - nära både natur, skolor och service. Boklok är kända för att välja materialval av hög kvalitet och med fin touch och interiör är den här bostaden någonting extra.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF BoKlok Hörnan

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling