Borttagen den 12 maj 2026

Gryningsvägen 57 har troligtvis blivit såld

Gryningsvägen 57

Furulund, Partille kommun

3 095 000 kr

Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5 rum
Boarea
131,8 m²
Byggår
1992

Avgift
10 469 kr/mån
Driftkostnad
15 228 kr/år
Pris/m²
23 483 kr/m²

Kontakta mäklaren

Evelina OlofssonBjurfors Partille
Evelina Olofsson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad