Logotyp av HusmanHagberg Enköping
Logotyp av HusmanHagberg Enköping

Galeonsvägen 3B

Bredsand, Enköpings kommun

Visa på karta

2 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    109 m²
    Avgift
    5 762 kr/mån
    Driftkostnad
    18 000 kr/år

Byggår
2023
Förening
BRF Radhusen i Bresseskogen
Pris/m²
21 972 kr/m²
Premium
Uteplats
Kontakta ansvarig mäklare för att boka visning. Välkommen till detta radhus i nyskick! Radhuset är uppfört i två plan med en väl genomtänkt planlösning fördelat över ett entréplan med vardagsrum i vinkel med utgång till stor trallsatt altan, kök med gott om arbetsytor, entréhall med förvaring samt rymligt badrum med tvätt maskin och torktumlare. Det övre planet fördelas över tre sovrum, allrum (möjligt fjärde sovrum) samt badrum. Till till entrén finns isolerade förråd. Genomgående kommer radhusen vara målade i en vitnyans och ha ett parkettgolv i ek samt helkaklade badrum. Bo bekvämt i detta bostadsrättsradhus som har allt man kan kräva av ett modernt boende. Kök från Vedum med gråa luckor, mörk laminatbänk och rostfria vitvaror. Till bostaden bostäder tillhör egen parkeringsplats samt att föreningen kommer tillhanda hålla extra parkeringar efter kösystem. Som boende i Bredsand har man en härlig blandning av allt från kort promenad (badrocksavstånd) ner till Bredsandsbadets sandstränder, Upplandsledens för skogspromenader och närhet till såväl förskolor, skolor och centrala Enköping breda utbud av närservice. I Bredsand har man även ett mindre livs öppen dygnet om årets alla dagar. Från Enköpings resecentrum/station har man bra förbindelser till Uppsala (buss), Västerås (buss och tåg) samt Stockholm (tåg).
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Radhusen i Bresseskogen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling