Borttagen den 12 maj 2026

Lindtorpsvägen 25 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Lindtorpsvägen 25

Adolfsberg, Örebro kommun

3 195 000 kr

Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5 rum
Boarea
112,8 m²

Avgift
6 500 kr/mån
Driftkostnad
24 212 kr/år
Pris/m²
28 324 kr/m²

Kontakta mäklaren

Mattias FredrikssonWallenstedt Fastighetsmäkleri
Mattias Fredriksson

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad