1/49

1 325 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
114 m²
Avgift
6 758 kr/mån
Driftkostnad
42 780 kr/år
Byggår
1986
Förening
Riksbyggen BRF Granaten
Energiklass
E
Pris/m²
11 623 kr/m²
Antal besök
2488
Plus
Uteplats
Modernt och praktiskt radhus i två plan på insynsskyddad hörntomt och attraktiv adress! Inglasad altan på trädgårdssidan samt stort altandäck på framsidan i västerläge. Kök renoverat 2023. Garage med motordriven port ingår i avgiften.
Varmt välkomna på visning!