Logotyp av Bjurfors Huddinge/Älvsjö
Logotyp av Bjurfors Huddinge/Älvsjö

Viggholmsvägen 29

Skärholmen - Vårberg, Stockholms kommun

Visa på karta

2 995 000 kr

3 490 000 kr-14 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    99 m²
    Avgift
    6 101 kr/mån
    Driftkostnad
    22 080 kr/år

Byggår
2022
Förening
BRF Parklyckan vid Vårbergstoppen
Energiklass
C
Pris/m²
30 253 kr/m²
Uteplats
Ett fantastiskt radhus i toppskick hälsar er välkomna, strategiskt placerat på en lugn återvändsgata med närhet till förskolor, skolor och lekparker. Här erbjuds inte bara en trivsam atmosfär utan även praktiska fördelar för hela familjen. Boendet välkomnar er till 3 sovrum, vilket ger gott om plats för familjen, och de sociala ytorna är utmärkta för gemensamma stunder. För ökad bekvämlighet finns badrum på båda planen Här kan ni njuta av en trygg och harmonisk miljö där barnen har möjlighet att leka och växa upp i närheten av skolor och förskolor. Boendet är inte bara en boplats utan en plats där familjen kan skapa minnen och trivas i ett välkomnande grannskap. - Mycket barnvänligt område med närhet till både skolor och förskolor. - Goda parkeringsmöjligheter. - Två uteplatser. - Uteplats med utgång direkt från vardagsrummet. - Rymligt radhus där ni kommer trivas länge. - Gott om förvaringsutrymmen. - Nyproducerat 2022
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Parklyckan vid Vårbergstoppen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling