Logotyp av SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Logotyp av SkandiaMäklarna Upplands Väsby

Pastorsvägen 10

Prästgårdsmarken, Upplands Väsby kommun

Visa på karta

3 695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    102 m²
    Avgift
    6 366 kr/mån
    Driftkostnad
    28 008 kr/år

Byggår
2021
Förening
BRF Prästgårdsmarken
Energiklass
C
Pris/m²
36 225 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till detta radhus som med sina två badrum och tre rymliga sovrum ger gott om plats för familjen att trivas i. Här är det genomgående enhetliga golv och väggar och 3 sovrum som kan inredas på olika sätt. De charmiga uteplatserna bjuder in till en fridfull oas för avkoppling och socialt umgänge. På framsidan finns uppställningsplats för bilen och ett isolerat förråd på bakgården. Dessutom är huset perfekt beläget med närhet till förskola, idylliska Edssjön och bekvämt promenadavstånd till pendeltåget. Upplev det ultimata i både komfort och läge - detta är ett hem där drömmar blir verklighet.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Prästgårdsmarken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling