Logotyp av Fastighetsbyrån Nykvarn
Logotyp av Fastighetsbyrån Nykvarn

Mejselvägen 3A

Nykvarns kommun

Visa på karta

3 350 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    99 m²
    Avgift
    5 049 kr/mån
    Driftkostnad
    19 913 kr/år

Byggår
2020
Förening
BRF Grönstenen
Energiklass
D
Pris/m²
33 838 kr/m²
Uteplats
Det är på Mejselvägen 3A som du finner detta gavelradhus i brf-form. Bostaden ligger i ett barnvänligt och populärt område, med nära till förskola, skola och kommunikation. Interiört är bostaden genomgående modernt och sobert färgsatt med rymliga umgängesytor på entréplan och med bostadens tre sovrum på övre plan. Master bedroom har en walk-in-closet med vackra industridörrar. Bostaden har en insynsskyddad altan i fantastiskt solläge.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Grönstenen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling