Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling

Liljegatan 10

Bara, Svedala kommun

Visa på karta

3 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    107 m²
    Avgift
    7 014 kr/mån
    Driftkostnad
    23 413 kr/år

Byggår
2019
Förening
BRF Bara Backar
Energiklass
B
Pris/m²
30 794 kr/m²
Uteplats
Välkommen till ett trivsamt och välplanerat bostadsrättsparhus uppfört 2019 i populära Bara - ett hem som kombinerar funktion, rymd och en tilltalande utemiljö. Här möts du av en ljus och inbjudande bottenvåning där väl tilltagna vardagsrumskvadrat och en elegant köksinteriör samsas i en härligt öppen och social planlösning, perfekt för både vardagsliv och umgänge. De generösa sällskapsytorna leder vidare ut till en njutbar trädgård med trädäck i soligt läge, fint placerad mot lekplats vilket gör detta till en idealisk plats för både avkoppling och barnens lek. På entréplan finns även gott om förvaring samt ett praktiskt badrum utrustat med både tvättmaskin och torktumlare för högsta komfort. En trappa upp väntar hemmets mer privata del med tre rejäla sovrum i bra storlek. Här finns också en rymlig klädkammare, ett stilrent badrum med badkar samt ett extra rum med fönster - utmärkt att nyttja som lyxig walk-in closet eller hemmakontor. Till bostaden hör dessutom förråd och egen parkeringsplats bekvämt belägen intill huset. Här bor du i lugna och familjevänliga omgivningar med närhet till grönområden, lekplatser och service. Ett hem att trivas i under lång tid framöver!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Bara Backar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling