Borttagen den 12 maj 2026
Plockerotegatan 27 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?
Plockerotegatan 27
Backatorp, Göteborgs kommun
2 795 000 kr
- Bostadstyp
- Radhus
- Upplåtelseform
- Bostadsrätt
- Antal rum
- 4 rum
- Boarea
- 99,3 m²
- Byggår
- 1990
- Avgift
- 7 594 kr/mån
- Driftkostnad
- 13 920 kr/år
- Pris/m²
- 28 147 kr/m²
Senaste sökning
Vill du göra en ny sökning?
Sök bostad