Logotyp av Fastighetsbyrån Helsingborg
Logotyp av Fastighetsbyrån Helsingborg

Fyrhögagatan 15

Bårslöv, Helsingborgs kommun

Visa på karta

1 245 000 kr

1 495 000 kr-17 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    77 m²
    Avgift
    7 418 kr/mån
    Driftkostnad
    17 400 kr/år

Byggår
1990
Förening
Riksbyggen BRF Helsingborgshus nr 41
Energiklass
G
Pris/m²
16 169 kr/m²
Uteplats
I barn- och familjevänligt område med närhet till fina grönområden och lekplats ges inom snar framtid möjlighet att förvärva detta hemtrevliga gavelradhus med bra läge i området. Välplanerade 77 kvm fördelade på tre rum och kök. Stora sällskapsytor, stilrent kök, rymliga sovrum samt badrum, och tvättstuga. Trädgård med uteplats och gräsmatta och förråd. Kontakta ansvarig fastighetsmäklare för mer information!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Helsingborgshus nr 41

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling