Logotyp av Bo Lundvall & Son
Logotyp av Bo Lundvall & Son

Timmergata 1:110 & Timmergata 1:111

Kolmården, Norrköpings kommun

Visa på karta

2 100 000 kr

2 975 000 kr-29 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Övrig
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    9 617 m²
Verkstadsbyggnader om sammanlagt ca 800 kvm. Belägen någon km efter Kolmårdens djurpark. Vatten och el är indraget. Ej avlopp. Pris 2.100.000:-
Läs mer hos mäklaren

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling