Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Tibro/Hjo/Karlsborg
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Tibro/Hjo/Karlsborg

Gästgivarevägen 15

Tibro Centrum, Tibro kommun

Visa på karta

1 800 000 kr

3 200 000 kr-44 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Övrig
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Boarea
    364 m²
    Tomtarea
    1 355 m²
    Driftkostnad
    71 603 kr/år
Hyresfastighet på Gästgivaregatan 15. Fastigheten erbjuder 5 st lägenheter med en 1:a, tre 2:or och en 4:a. Hyresintäkter vid fullt uthyrt ca 338.000 kr och ett driftnetto på ca 278.000 kr. Varmt välkommen att återkomma med frågor och anmälan till visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling