Logotyp av Fastighetsbyrån Boden
Logotyp av Fastighetsbyrån Boden

Hotell Renkronan - Västra Vidselsvägen 5

Älvsbyns kommun

Visa på karta

595 000 kr

1 800 000 kr-67 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Övrig
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    30 rum
    Boarea
    2 400 m²
    Tomtarea
    2 832 m²

Byggår
1950
Är du äventyrlig eller konventionell? Nu har du dock chansen att bli exceptionell, För under 2 mille köper du ett f.d hotell, Det gäller bara att vara visuell, Fawlty towers kan göra dig emotionell, ”Sky is the limit” om du är intellektuell, Att Renkronan är namnet är ingen skräll, Så kontakta banken för att va’ finansiell, Välkommen till Vidsel om du är professionell!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Husmäklare

Guldhemmet 2021, 2022, 2023

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling