Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta

Galeonsvägen 9A

Bredsand, Enköpings kommun

Visa på karta

2 495 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    8 rum
    Boarea
    184 m²
    Avgift
    9 500 kr/mån
    Driftkostnad
    24 000 kr/år

Byggår
2019
Förening
BRF Bredsandsviken
Energiklass
C
Pris/m²
13 560 kr/m²
Premium
Uteplats
Här får du mycket hem för pengarna! Stilrena och välplanerade brf-parhus med en generös boyta på hela 184 kvm – ett perfekt boende för både små och stora familjer. Här bor du med villakänsla men med bostadsrättens bekvämligheter. Brf-parhusen uppförs på Galeonsvägen 9A i Bredsandshöjden, ett naturskönt område i Bredsand. Endast 500 meter bort väntar Mälarens glittrande vatten, långa sandstränder och flera båtklubbar. Dessa moderna bostäder håller hög kvalitet både invändigt och utvändigt. Parhusen i två plan erbjuder hela 54 kvm uteplatser – en rymlig terrass på ca 27 kvm på baksidan samt en lika stor balkong/terrass. Dessutom ingår carport och förråd. Den välplanerade boytan på 184 kvm fördelas på 8 rum, varav 6–7 sovrum. Övre plan har ett allrum som kan delas av för ytterligare ett sovrum vid behov. Brf Bredsandsviken består av totalt 10 moderna brf-lägenheter – en unik möjlighet att bo bekvämt i ett expansivt och naturnära område!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Bredsandsviken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling