Borttagen den 12 maj 2026

Vemdalsskalet Susannes väg 23B har troligtvis blivit såld

Vemdalsskalet Susannes väg 23B

Vemdalsskalet, Härjedalens kommun

2 945 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
7 rum
Boarea
130 m²
Byggår
2008

Avgift
4 955 kr/mån
Driftkostnad
24 636 kr/år
Pris/m²
22 654 kr/m²

Kontakta mäklaren

Christopher BromanLF Fastighetsförmedling Vemdalen
Christopher Broman

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad