Logotyp av Entré Fastighetsförmedling
Logotyp av Entré Fastighetsförmedling

Västra Fjärilsvägen 100

Lextorp, Trollhättans kommun

Visa på karta

1 550 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    6 rum
    Boarea
    140,5 m²
    Våning
    1 av 1, hiss finns ej
    Avgift
    8 188 kr/mån
    Driftkostnad
    10 308 kr/år

Byggår
1981
Förening
Riksbyggens BRF Trollhättehus nr 17
Energiklass
E
Pris/m²
11 032 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Varmt välkomna till detta bostadsrättshus med fyra sovrum, kök med matplats, vardagsrum med matsalsdel, inglasat uterum, allrum på ovanvåning, två badrum och en bastu. Ett badrum, uterum och altan är renoverade nyligen. Bostaden ligger bra i området med närhet till garage. Här bor man riktigt bra i familjevänligt område. Välkomna att boka visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggens BRF Trollhättehus nr 17

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling