Logotyp av LF Fastighetsförmedling Kista
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Kista

Jellingegränd 3

Kista, Stockholms kommun

Visa på karta

2 895 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    6 rum
    Boarea
    127,5 m²
    Våning
    2 av 4, hiss finns
    Avgift
    10 147 kr/mån

Byggår
2000
Förening
BRF Kista Ängar 3
Energiklass
F
Pris/m²
22 706 kr/m²
Balkong
Hiss
Denna underbara lägenhet belägen på Jellingegränd 3 erbjuder en fantastisk bostadsupplevelse på andra våningen av fyra. Med sina generösa 127,5 kvadratmeter och sex rum och kök finns det gott om plats för hela familjen här. Lägenheten rymmer fyra mysiga sovrum, och det finns till och med möjlighet att skapa ytterligare ett sovrum om du önskar det. Med två fräscha toaletter och ett rymligt vardagsrum blir detta ditt perfekta hem att trivas i. Du kommer att älska den lugna balkongen som vetter mot den grönskande innergården, perfekt för avkoppling och sociala stunder med nära och kära. Beläget i det moderna och populära området Kista har du nära till allt du behöver, från shopping och restauranger till grönområden och bra kommunikationer. Missa inte chansen att göra denna drömlägenhet till ditt nya hem! För mer information eller för att boka en visning, kontakta din lokala mäklare i Kista, Gabriel Temiz, på 0701-62 01 64 eller via e-post på [email protected].
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Kista Ängar 3

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling