Logotyp av Mäklarhuset Vemdalen
Logotyp av Mäklarhuset Vemdalen

Vemdalsskalet Sörgårdarna 11

Vemdalsskalet, Härjedalens kommun

Visa på karta

4 250 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    80 m²
    Våning
    1 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    4 025 kr/mån
    Driftkostnad
    22 476 kr/år

Byggår
2005
Energiklass
E
Pris/m²
53 125 kr/m²
Strålande tillfälle att förvärva en bostadsrätt i en av de bäst belägna föreningarna på Vemdalsskalet! Här parkerar du bilen och når hela Vemdalsskalets utbud inom en radie av 500 m. Utförsåkning, längdspår, matvarubutik, café, restaurang, gym och after-ski. Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig till visning.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling